اصلا یادم نمیاد زمانی رو که راحت بدون هرنوع و پروکسی مزخرفی میرفتم تلگرام و یه فایلی رو دانلود میکردم. حالا برای  کمترین حجم ممکن هم باید دوسه دقیقه صبرکنم تا پروکسب وصل شه، دوسه دقیقه هم باید صبر کنم تا خود اون فایله دانلود بشه!اوضاع به غایت مزخرفیه

ینی واقعا میشه روزی برسه بدون هر نوع فیلتر؟؟؟؟ ممکن نیست

ینی احتمال اینکه من همین لحظه بمیرم از اینکه روزی فیلترها برداشته بشه، بیشتره

داشتم به کاغذهایی که قبلا نوشتم نگاه میکردم، چقدر برنامه ریزی ها و چه کارهابب که هیچوقت انجامشون ندادم و رسیدم بع الان

تقریبا ۵ سال پیش بود که  ما وارد مسیری شدیم که باید یه ازمونی میدادیم. اینکه بعد دوسال که دروس تخصصیمون شروع شد و گفتم تابستونا میخونم به کنار، اینکه من هنوز خودمو نشناختم اذبتم میکنه. من بااینکه میدونم هیچوقت نمیخونم و همیشه دقیقه اخرا به استرس میافتم و از استرس نه میتونم درست حسابی روی سوالارو بخونم و نه مطالبو مرور کنم.تابستون امسال من کلا دانشگاه بودم فلذا هیچی نخوندم.بقیه هم که مسلما خوندن و پنجشنبه خیلی بهتر از من خواهندداد. فقط به این فکر میکنم واقعا قراره چه اتفاقی برام بیافته؟؟؟؟؟ ایا میشه به چیزی که فکر میکنم، کائنات مهربون و از اینا مهربونتر، خدای عزیز،  جامه عمل بپوشونن؟؟؟؟؟ 

نمیدونم!

اگه میدونستمم فرقی به حالم نمیکرد چون من چه بدونم چه ندونم باز همون ادم لحظه اخریم

شب بخیر :)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها